Sunday, May 16

एक बर्षको बच्चा बोकेर ट्राफिक नियन्त्रणमा लागेकी एक ट्राफिकको भिडियो भाईरल सोसल मेडियामा

March 8, 2021 270

मार्चको दिनलाई अन्तर्राष्ट्रिय महिला दिवसका रूपमा मनाइन्छ। महिलाको अस्तित्व हाम्रो जीवनमा यति धेरै छ कि यदि हामी पनि पूरै बर्ष मनाउँछौं, भने यो पनि कम छ। यसैबीच, इन्टरनेटमा एउटा भिडियो भाइरल भइरहेको छ जसमा चंडीगढको ट्राफिक प्रहरीमा कार्यरत कन्स्टेबलले एक वर्षको बच्चालाई आफ्नो काखमा राखेर सडकमा यातायात नियन्त्रण गरिरहेको देखिन्थ्यो।

वास्तवमा, कन्स्टेबल प्रियंकाको बच्चालाई डकमा लगिएको ट्राफिक नियन्त्रणको भिडियो वायरल भयो र मानिसहरूले आमाको आत्मालाई अभिवादन गरे र उनको कामको प्रशंसा गरे।

प्रियंका भन्छिन् कि मेरो बच्चा सानो छ, म बिना घरमा बस्न सक्दैन। प्रायः मेरो श्रीमान् वा परिवारका सदस्यहरू बच्चासँग मेरो कर्तव्यको ठाउँमा आउँछन्। यदि बच्चा चिच्यायो भने, म उनलाई केही समयको लागि आफ्नो काखमा लिन्छु, तर म आफ्नो कर्तव्य गर्दैन।

भाइरल भएको भिडियोले केहि बेरमा एक मिलियन दृश्यहरू प्राप्त भयो र मानिसहरूले टिप्पणी सेक्सनमा प्रतिक्रिया दिन थाले। केही व्यक्तिले उनी ड्युटीमा जाँदा उसले कसरी आफ्नो बच्चालाई सम्हाल्दै छन् भनेर सराहना गरे, जबकि अर्कोतर्फ केही व्यक्तिहरू उनको बच्चालाई ड्युटीमा ल्याउने बिरूद्ध देखा परे।

एक प्रयोगकर्ताले यो कोरोना महामारी र प्रदूषणमा सानो बच्चा ल्याउने आवश्यकता के लेखे। त्यसैले एकै साथ एक प्रयोगकर्ताले लेखे कि आमाको आत्मालाई अभिवादन छ। जानकारीका अनुसार प्रियंका चण्डिगढको सेक्टर २ traffic मा ट्राफिक नियन्त्रणको लागि खटाइएको थियो।भिडियो यहाँ हेर्नुहोस् ..

प्रतिकृया दिनुहोस्