Wednesday, May 19

चलाखीपूर्ण तरिकाले ह’ति’या’र धा’री लुटेरालाई एक महिलाले यौ’ न क्रि डा गरेर पुलिस न आउदा सम्म अल्झाईन

February 18, 2021 650

काठमाडौं। एक जना महिलाले पैसा लुट्न आएका ब्यक्तिलाई चलाखीपूर्ण तरिकाले प्रहरीको जिम्मा लगाएकी छन् । ह ति यारसहित आएका उनीहरुसंग भिड्ने साहस उनीसंग थिएन । त्यसैले उनले अनौठो जुक्ति अपनाईन् । जसका कारण अहिले ति लुटेरा प्रहरी थुनामा पुगेका छन् ।

स्लोभाकियाको ब्रातिस्लाभामा रहेको एक पेट्रोल पम्पमा एक जना २४ वर्षका युवक हतियार सहित आए । उनी त्यहाँ पैसा लुट्न आएका थिए । ति युवकले प्ट्रोल पम्पमा रहेका अर्का युवक माथि जाइलागे । उनी पम्पको भवनमा रहेको पछाडीको ढोकावाट वाहिर भागे । त्यती नै बेला एक युवती आइन् । पेट्रोल स्टेशनमा हतियारसहित आएका लुटेराले त्यहाँका कर्मचारीलाई त’र्साए’र पैसा माग्दै गरेका २४ वर्षका लुटेरालाई उनले मु’ख मै’थुन गर्न लागिन् ।

टिएएसआर समाचार एजेन्सीलाई उद्धृत गर्दै द सनले लेखेअनुसार लगत्तै एक र ह स्यमय महिला पछाडिको ढोकाबाट आइन् । ती महिलाले २४ वर्षका ती लुटेरासँग मु’ख’मै’थुन गर्न थालिन् । त्यही बेला उनै सहयोगीले प्रहरीलाई बोलाए । ति लुटेरा युवक यति मग्न भएकी प्रहरी आउँदा उनै युवतीसंग न’ ग्न अ वस्थामा भुइमा सु’ ति रहेका भेटिएका थिए । तत्काल प्रहरीले उनलाई पक्राउ गर्यो । ती महिला चेक रिपब्लिककी ३५ वर्षकी सोना भएको बताइएको छ । बाँकी विवरण खुल्न सकेको छैन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्