Tuesday, April 13

गाउँका बच्चाको भाइरल नाच फेसवुकमा देखेर चकित् परिन् माधुरी, सिधै गरिदिइन् ‘डान्स दिवाने ३’ मा ल्याउने घोषणा

February 12, 2021 38

एजेन्सी । सबैलाई आजका दिनहरूमा सोशल मीडियाको शक्ति बारे जानकारी छ । यो यस्तो प्लेटफर्म भएको छ कि कोही पनि रातारात स्टार बन्छ भने, कहिलेकाँही कसैको भाग्य उल्टो हुन्छ। त्यस्तै एउटा गाउँको बच्चाको नृत्य भिडियो भाइरल भएको छ। भिडियोमा बच्चाको नृत्यबाट बलिउड कलाकार माधुरी दीक्षित धेरै प्रभावित छिन्।

सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको भिडियो हेरेर माधुरी दीक्षितले ति बच्चालाई भारतको ठूलो नृत्य प्रतिस्पर्धा कार्यक्रम ‘नृत्य दीवाने ३’ मा लैजाने घोषणा गरेकी छन्। माधुरी दीक्षितले आफ्नो ट्वीटर ह्यान्डलबाट भिडियो साझा गरेकी छन् , जसमा बच्चा गोविन्दको शैलीमा जबरदस्त स्टाइलमा नाचिरहेको देखिन्छ।

वास्तवमा, यस बच्चाको नृत्यले सबैको मन छुन्छ । भिडियो साझेदारी गर्दै, उनले लेखे, ‘वाह के हो ऊर्जा !, संसारले यसको क्रेज हेर्न आवश्यक छ। त्यसैले म तपाईं लाई जीवन्त देखाउन तपाईंलाई डान्स दिवाने ३ मा ल्याउन लागिरहेको छु।

बलिउडको ुधक धक गर्लु फेम अभिनेत्री माधुरी दीक्षित नायीकाको नामले मात्र होइन नाचका लागि पनि परिचित छन तर उनको उत्कृष्ट नृत्य कलाले पनि विश्वभर नाम कमाएकी छन् । उनको शैलीका लाखौं फ्यानहरू छन्। माधुरीका धेरै नृत्यका यस्ता चरणहरू छन् जुन मानिसहरूले अझै पनि कपि गर्दछन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्