Sunday, May 16

संसारकै ‘बोल्ड’ टिभी होस्टका हट अवतार, हेर्नुस् १२ तस्बिर

January 23, 2021 140

सलक्क अग्लो शरिर, वा’न्कि परेको जिउ’डालले धेरैलाइ ‘ल-ठ्ठै’

मेक्सिकोकी टिभी होस्ट यनेट ग्रेसियाको सामाजिक संजालमा निकै चर्चा हुने गर्छ । सलक्क अग्लो शरिर, वा’न्कि परेको जिउ’डालले धेरैलाइ ‘ल-ठ्ठै’ बनाउने गर्छ ।

उनि संसारकै सबैभन्दा से-क्सी समाचारवाचिकाका रुपले पनि चर्चित छिन् । सामाजिक सञ्जाल इन्स्टाग्राममा उनका फलोअर्स १ करोड १० लाख बढी फलोअर्स छन् । उनी मेक्सिकन मोडल पनि हुन् भने मौसमको जानकारी दिने एक समाचारवाचिका पनि हुन् ।

सामाजिक सञ्जालमा निकै नै का-मुक तस्वीरहरु शेयर गर्ने गर्छिन् । जसकारण उनको सधै चर्चा

यी सुन्दरी २८ वर्षीकी भइन् । उनले सामाजिक सञ्जालमा निकै नै का-मुक तस्वीरहरु शेयर गर्ने गर्छिन् । जसकारण उनको सधै चर्चा हुने गर्छ । उनको संसारभरबाट फ्यान फ्लवइङ छ । उनले माैसम सम्बन्धि समाचार वाचन गर्ने भएका कारण ‘वेदरगर्ल’का नामले पनि उनि चर्चित छिन् ।

हेराै सुन्दरी यनेकका केही ह-ट तस्वीर:

प्रतिकृया दिनुहोस्