Tuesday, March 9

आकाशबाट झर्यो यस्ता ३ रहस्यमय वस्तु वास्तबिक थाहा पाउद सबै चकित

January 18, 2021 56

अन्तरिक्षमा उडनतस्तरी (युएफओ) देखिने गरेका चर्चा अनि खबर आजभोली निकै सुनिने गर्छन। ताजा घटना भियतनामको हो। त्यहाँका टिभी च्यानलले अन्तरिक्षबाट तीन रहस्यमय चीज खसेको दाबी गरेका छन्।

ती के हुन, कहा बाट आए कसैलाई थाहा छैन। देख्दा धातुको बल जस्तो देखिन्छ। एउटा २५० ग्राम, दोस्रो ६ किलो र अर्को ४५ किलोग्राम तौलको छ। भियतनामको रक्षा मन्त्रालय र कयौं वैज्ञानिकहरु यसको जाँच गर्दैछन्। सुरुवाती अनुमान अनुसार कुनै रसियन अन्यरिक्ष यान वा स्याटेलाइटको हिस्सा हुन सक्ने अनुमान पनि गरिएको छ। तर यदि कुनै स्याटेलाइटको हिस्सा भएको भए पृथ्वीमा आइपुग्नु अगावै घर्षणले वायुमण्डलमै जलेर नष्ट हुनुपर्ने हो।

वैज्ञानिकहरुको अनुसार कुनै अन्तरिक्ष यानको दुर्घटना सार्वजनिक नगरिएको हुनसक्ने पनि बताउँछन्। तिनै यानको टुक्रा हुनसक्ने बताइएको छ।

यदि कुनै मानव निर्मित यानको टुक्रा भएको खण्डमा यो घटना सामान्य हुन्छ। होइन भने कुनै उल्का, वा अन्तरिक्षमा अहिलेसम्म काल्पनिक मात्र बनेका एलियन र युएफओ काल्पनिक नरहन सक्छन्। अध्ययन भइरहेकाले के हो वास्तविकता सार्वजनिक भएपश्चात नै थाहा हुनेछ।

प्रतिकृया दिनुहोस्