Saturday, June 19

४७ बर्षिय मलाइका अरोरा ले बताइन चम्किलो छाला र से,क्सि फि,गर हुनुको राज।

May 2, 2021 90

४७ वर्षको उमेरमा पुगिसक्दा पनि अभिनेत्री मलाइका अरोरा को से,क्सी फि,गर देखेर सबै छक्क पर्छन्, बलिउडको अभिनेत्री मलाइका फिटनेस र फि,गर देखेर। भन्दा पनि उनको अनुहारमा आ,श्चर्यजनक चमक देखेर मानिसहरु छक्क पर्छन। तर मलाइकाले अब मानिसहरुको यी प्रश्नहरूको जवाफ दिएकि छन्। मलाइकाले एउटा भिडियो साझा गरेकि छिन। जसमा उनले भनिन् कि यदि तपाईं मेरो जस्तो चम्किलो छाला चाहानुहुन्छ भने धेरै होइन, तपाईंले केही योग आसनहरू गर्नुपर्नेछ, जसले तपाईंको छालालाई पनि चम्किलो र चमकदार बनाउनेछ।

अभिनेत्रीले आफ्नो इन्स्टाग्राममा एक भिडियो साझेदारी गर्दै, जसमा उनले प्रशंसकला यी तीन योगा आसनहरू सर्वंगासन, हलासाना, त्रिकोणासन को बारेमा बताएकी छिन। भिडियोको क्याप्शनमा मलाइकाले लेखेकि छन् – “हामी स्वस्थ रहनको लागि तातो पानी प्रसस्त पिउनु पर्छ सर्वांगासनका फाइदाहरूबारे अभिनेत्रीले क्याप्शनमा लेखिन्, “सर्वगसन, अनुहारमा रगत बहाउन मद्दत गर्दछ। यो आसन गर्दा खुट्टामा र टाउको तल झर्दछ। मलाइकाका अनुसार , यस प्रकार छालाको बनावटमा सन्तुलन आउछ।हलासानाका फाइदाहरूको बारेमा बताउँदै मलाइकाले लेखिन्, “हलासाना वा हलोको मुद्राले तनाव कम गर्न, दिमागलाई शान्त पार्न र पाचन प्रक्रिया सुधार गर्न मद्दत गर्दछ, जबकि यी आसनहरू अनुहारको लागि पनि फाइदाजनक छ”।

त्रिकोणासनको बारेमा, मलाइकाले बताइन् कि यो आसन छाती र काँध खोल्न मद्दत गर्दछ। मलाइकाले लेखिन्, “यो आसनले नयाँ अक्सिजन दिन्छ। जसले तपाईंको अनुहार उज्यालो बनाउँदछ।
मलाइकाको यो भिडियो अहिले एकदम छिटो भाइरल भइरहेको छ। उनका फ्यानहरूले भिडियोमा धेरै प्रतिक्रियाहरू दिइरहेका छन्। एक प्रयोगकर्ताले टिप्पणी गरे र लेखे, “मलाइका, तपाईं मेरो प्रेरणा हुनुहुन्छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्